Kyslíková terapia DermaOXY kozmetický prístroj

Kód: 3039
Novinka
Značka: DermaOXY
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024

Výhody kyslikovej terapie DermaOXY®:

  • Dánska technológia
  • Certifikáty FDA
  • Okamžitý efekt
  • Výrobky najvyššej kvality
  • Bezplatné zaškolenie s cerifikátom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kyslíková terapia DermaOXY kozmetický prístroj

Kyslíková terapia dánskej značky dermaOXY®  je inovatívna metóda omladzovania pokožky, hydratácie na bunkovej úrovni a redukcie vrások, vyvinutá výhradne v Dánsku spoločnosťou MedicTinedic ApS. Je to jediná kyslíková terapia na svete, ktorá získala certifikáciu FDA pre prístroj aj produkty, vďaka čomu zaručuje skvelé a dlhotrvajúce účinky.

DermaOXY® kyslíková terapia je moderná metóda, ktorá bola vytvorená na dosiahnutie rýchlych výsledkov úplne neinvazívnym a bezbolestným spôsobom. Produkty značky dermaOXY® majú preukázaný účinok proti starnutiu s dôrazom na redukciu vrások a silnú hydratáciu, pričom zanechávajú pleť viditeľne zdravšiu. Kozmetický prístroj kyslíková terapia DermaOXY® je najkvalitnejší prístroj, ktorý poskytuje vysokú koncentráciu kyslíka - až 90 %, vďaka čomu okamžite nastáva fenomén infúzie kyslíka. Synergia týchto dvoch metód umožňuje dosiahnuť veľkolepé a nenahraditeľné efekty.

Vedecký výskum, uskutočnený na Dánskej univerzite, potvrdzuje vynikajúce výsledky a okamžité zlepšenie štruktúry pokožky. Štúdie potvrdili vysokú účinnosť dermaOXY® ošetrenia, ktoré je ideálnou kombináciou práce na kozmetickom prístroji a špecializovaných, kvalitných kozmetických produktov, bohatých na účinné látky.

Efekt kozmetického ošetrenia dermaOXY®
Účinok po 1 ošetrení vydrží až mesiac a po sérii ošetrení dokonca až pol roka

Snímka obrazovky 2023-02-05 o 0.33.18

- Technológia

DermaOXY® kyslíková terapia je synergická kombinácia dvoch technológií: vstrekovanie aktívnych prípravkov do hlbokých vrstiev pokožky s čistým kyslíkom a hyperbarická oxygenoterapia. Prístroj dermaOXY® má ako jediný dve ošetrujúce hlavice. Koncentrované aktívne zložky vo forme séra sú vstrekované s kyslíkom do hlbokých vrstiev pokožky, vďaka čomu sú prvé účinky viditeľné hneď po ošetrení. Pokožka sa stáva viditeľne mladšou, vyžaruje zdravie a vitalitu. Na druhej strane oxygenoterapia, ktorá je transportovaná do hlbších vrstiev kože, zlepšuje energetický stav buniek, zintenzívňuje metabolizmus a urýchľuje regeneračné procesy v pokožke. Vysoká koncentrácia kyslíka navyše aktivuje zložky séra a zvyšuje ich účinok proti starnutiu. Vďaka tomu pokožka absorbuje aktívne zložky a prispieva k viditeľnému zníženiu vrások a liniek na pokožke už 20 minút po ošetrení.

- O kozmetickom ošetrení

Kozmetické ošetrenia prístrojom kyslíkovej terapie DermaOXY® sú určené pre každého klienta. Koncentrované aktívne zložky vo forme SÉRA sú vstrekované s kyslíkom do hlbokých vrstiev pokožky, vďaka čomu sú prvé účinky viditeľné hneď po ošetrení. Vďaka použitiu vzduchu s 90% koncentráciou kyslíka sú aktívne zložky transportované do spodnej časti dermis. Špecifikácia ošetrenia dermaOXY® spočíva vo vhodnej kombinácii dvoch hlavíc. Prvá hlavica AIRBRUSH má na starosti správne nastriekanie séra na povrch pokožky a vstrekovanie aktívnych prípravkov do jej hlbokých vrstiev. Druhá hlavica IN2OXY PEN umožňuje modelovať ovál tváre, okysličovať pokožku, masírovať a vtláčať aktívne zložky. Ošetrenie je neinvazívnou alternatívou k invazívnym ošetreniam ako je botox, umožňuje vyplniť jemné vrásky, hĺbkovo hydratovať pleť, vyhladzovať oblasť očí a pier a zlepšiť kontúry tváre. DermaOXY je najpopulárnejšie kozmetické ošetrenie kyslíkovou terapiou, ktorú si vyberajú nielen najlepšie beauty kliniky a kozmetické salóny v 20 krajinách sveta, ale odporúčajú ju aj mnohé hviezdy, celebrity, lekári a kozmetológovia. Je to tiež najčastejšie uvádzaná kyslíková terapia v médiách.

- Kozmetické produkty na ošetrenie kyslíkovou terapiou DermaOXY®

Celý koncept kozmetického ošetrenia dermaOXY® je založený na profesionálnych produktoch dostupných len v licencovaných salónoch. Produkty umožňujú vykonať kompletné ošetrenie od odličovania, cez aktívny peeling, aplikáciu vybraného séra až po vhodné krémy na tvár, krk, dekolt a okolie očí. Značka poskytuje aj produkty na doplnkovú domácu starostlivosť, ktorá ovplyvňuje aj účinky po ošetrení. Koncept dermaOXY® kladie veľký dôraz na výber účinných látok, ktoré výrazne ovplyvňujú zdravie, hydratáciu a štruktúru pokožky. Na výber sú tri kvalitné SÉRÁ: SYN, HYALURON, X-LINK a jedno trichologické sérum SCULP. Veľkolepé účinky dosahujeme vďaka vysoko koncentrovaným aktívnym zložkám obsiahnutým v sére, vrátane zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, extraktu z hadieho jedu, peptidov, kolagénu, antioxidantov, vitamínov a minerálov, ako aj extraktov z rias - alg.

DermaOXY rôzne ošetrenia

Dánska cesta k zdravej, krásnej a upravenej pleti.

Banketové ošetrenie

Koncept DermaOXY umožňuje vykonať ošetrenie s okamžitým efektom, vďaka ktorému bude dokonalé ako banketové ošetrenie, pred „dôležitou udalosťou“, kedy chceme, aby tvár, krk a dekolt vyzerali zdravo a žiarivo, dokonale zvlhčené a pokožka bude napnutá, hladká a vyplnená.

dermaoxy_zabieg-1-2

Anti-aging a silná hydratácia

Ošetrenie DermaOXY je neinvazívna, kozmetická a bezbolestná alternatíva k invazívnym zákrokom, akým je botox. Pri dlhodobej kúre umožňuje vyplniť jemné vrásky, napnúť pleť, intenzívne ju okysličiť, urobiť žiarivú a mladú a suchú a dehydrovanú pleť silne hydratovať na bunkovej úrovni. dermaoxy_zabieg3-2

Terapeutická liečba

Kozmetické ošetrenia využívajúce technológiu a produkty DermaOXY sa používajú pri liečbe aknóznej, kuperóznej a dehydrovanej pleti. Špecializované trichologické prípravky na vlasovú pokožku navyše umožňujú vykonávať kúry, ktoré stimulujú rast clasov.

dermaoxy_zabieg2-2-2

Ošetrenie oblasti okolo očí a pier

Oblasť okolo očí a úst si vyžaduje špeciálne ošetrenie. Preto DermaOXY vyvinula produkty a postupy, ktoré umožňujú vykonávať ošetrenie v týchto partiách, prinášajúc vynikajúce výsledky pri redukcii kruhov pod očami, redukcii vrások pod očami - kuracie labky, ako aj pri neinvazívnej výplni pier.

dermaoxy_zabieg4-2

Štartovací balíček
Nákup každého zariadenia v našej spoločnosti je krytý celým radom služieb a dodaním kompletného štartovacieho balíčka.

dermaoxy_3

8666615_settings_icon Zariadenie prístroj dermaOXY® s dvomi ošetrujúcimi hlavicami + digi. merač hydratácie. 

8666620_database_icon Produkty Ošetrujúce sérum na 24 ošetrení a profesionálna kozmetika pre klientov.

8666628_user_check_icon Školenie Certifikované teoretické a praktické školenia pre celý tím.

8666775_cloud_storage_weather_icon Marketing Fotografie, videá, letáky a plná marketingová podpora.

8666689_file_text_icon Licencia Kompletná dokumentácia značky dermaOXY® manuál, certifikát .

8666764_tool_tools_icon Servis Kompletný záručný a pozáručný servis na prístroj dermaOXY®. 

V cene kozmetického prístroja Kyslíková terapia dánskej značky dermaOXY® je bezplatné školenie s certifikátom o zaškolení.

Možnosť financovania na GRENKE Leasing.

Galéria fotografií pred a po:

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty DermaOXY
Hmotnosť: 18 kg

dermaoxy-logo- til Lys baggrundDERMAOXY DÁNSKA LIEČBA PROTI STARNUTIU

Už roky je značka DermaOXY® prítomná v mnohých krajinách po celom svete a to je najlepšia záruka, že náš systém funguje. Sme presvedčení, že je to jedno z najlepších (neinvazívnych) anti-agingových ošetrení na svete, ktoré prináša mimoriadné a okamžité výsledky.

DermaOXY® vyrába kozmetické produkty, za ktoré sa môžeme zaručiť. Produkty, o ktorých vieme, čo obsahujú a o ktorých vieme, že fungujú tak, ako majú. Do hĺbky sa zaoberáme štruktúrou a procesmi pokožky. S našimi znalosťami sme schopní vyvinúť produkty proti starnutiu, ktoré stimulujú a posilňujú vlastné procesy pleti. Myslíme si, že toto je dánska cesta k zdravej, krásnej a dobre ošetrovanej pokožke. Preto by kyslíková terapia od DermaOXY® mala byť v tvojom salóne.