DermaOXY X-LINK COLLAGEN SERUM 20ml

Kód: 6048
Značka: DermaOXY
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Kolagénové sérum DermaOXY® X-LINK COLLAGEN SERUM

 • revitalizuje kolegénové vlákna pokožky
 • určené na ošetrenia kyslíkovou terapiou DermaOXY®
 • objem 20 ml
 • hodnota pH 5,5 - 6

Detailné informácie

Podrobný popis

DermaOXY X-LINK COLLAGEN SERUM 20ml

DermaOXY® X-LINK COLLAGEN SERUM 20 ml je účinné sérum na revitalizáciu kolagénoveho vlákna v pokožke a obsahuje zosieťovaný Hyaluron pre hydratačný účinok, aplikované pomocou kyslíkovej terapie DermaOXY®
Kolagénové sérum DermaOXY® X-LINK COLLAGEN SERUM pomáha aktivovať kmeňové bunky, čo výrazne ovplyvňuje kolagénové vlákna. Sérum X-Link sa zameriava najmä na EGF (Epidermis Growth Factor) a jeho schopnosť aktívne obnovovať dermis aj epidermis.

„Zosieťovaný“ Hyaluron zaisťuje výnimočne zvýšenú absorpciu hydratácie v dermis. Okrem známych komponentov Hyalurónu používa sérum X-Link „krížovo prepojené“ deriváty, aby spojil všetky komponenty hyalurónu. To vedie k päťnásobnému zvýšeniu hladiny hydratácie bunkovej štruktúry, keďže sa časom uvoľňujú „zosieťované“ spojivá vlhkosti.

Aktívne zložky DermaOXY® SYN ANTY AGE SERUM 20 ml:

 • Hydrolyzovaný kolagénový peptid
 • Hyaluronát sodný
 • Crosspolymer
 • Izopropylpalmitát
 • Lecitín
 • Omaga 3,6,9
 • Izopropylpalmitát
 • Peptidový komplex
 • Vitamíny A, C, E, F, B1, B2, K

Aplikácia DermaOXY® SYN ANTY AGE SERUM:

DermaOXY® X-LINK COLLAGEN SERUM je vhodné pre všetky typy pleti.
Používa sa na beauty klinike alebo v certifikovanom kozmetickom salóne a aplikuje sa kozmetickým prístrojom na kyslíkovú terapiu DermaOXY®. Vložte 3-4 pipety do airbrush aplikátora a vykonajte ošetrenie kyslíkovej terapie tak, ako je to predpísané v návode na kyslíkový prístroj DermaOXY®. X-LINK COLLAGEN sa odporúča na revitalizáciu kolagénoveho vlákna v pokožke a je obzvlášť účinné pri starnúcej pleti – používa sa pre osoby s hlbokými vráskami, kde je požadovaný okamžitý efekt.

Zloženie DermaOXY® X-LINK COLLAGEN SERUM 20 ml

Aqua, Glycerin, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Polysorbate 20, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Ceteareth-25, Lecithin, Stearic Acid, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Collagen, Sodium Lauroyl Glutamate, Carbomber, Lonicera Japonica Flower Exract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ethyhexylglycerin, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Lonicera Caprifolium Extract, Swertia Chirata Extract, Palmitoyl Tripeptide-5, Glyceryl Linolenate, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl, Tetrapeptide-7 Sodium Hydroxide, Linoleic, Acid, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Magnesiym Chloride, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonini, Tetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric Urea, Trifluoroacetate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Ascorbyl Palmitate.

34

 

Dodatočné parametre

Kategória: Profesionálne produkty DermaOXY
Objem:: 20 ml.

dermaoxy-logo- til Lys baggrundDERMAOXY DÁNSKA LIEČBA PROTI STARNUTIU

Už roky je značka DermaOXY® prítomná v mnohých krajinách po celom svete a to je najlepšia záruka, že náš systém funguje. Sme presvedčení, že je to jedno z najlepších (neinvazívnych) anti-agingových ošetrení na svete, ktoré prináša mimoriadné a okamžité výsledky.

DermaOXY® vyrába kozmetické produkty, za ktoré sa môžeme zaručiť. Produkty, o ktorých vieme, čo obsahujú a o ktorých vieme, že fungujú tak, ako majú. Do hĺbky sa zaoberáme štruktúrou a procesmi pokožky. S našimi znalosťami sme schopní vyvinúť produkty proti starnutiu, ktoré stimulujú a posilňujú vlastné procesy pleti. Myslíme si, že toto je dánska cesta k zdravej, krásnej a dobre ošetrovanej pokožke. Preto by kyslíková terapia od DermaOXY® mala byť v tvojom salóne.