Hydratačný gél na tvár HYDRA DermaOXY 30ml

Kód: 6052
Značka: DermaOXY
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Hydratačný gél na tvár HYDRA DermaOXY

  • hydratačný gél na tvár pre okamžitú hydratáciu
  • určené na domáce ošetrenie pokožky
  • objem 30 ml
  • hodnota pH 5,5 - 6

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydratačný gél na tvár HYDRA DermaOXY 30ml

Náš Hydratačný gél na tvár HYDRA DermaOXY® 30 ml bol vyvinutý s cieľom poskytnúť pokožke okamžitú hydratáciu. Dve hyalurónové zložky spoločne dodávajú hydratáciu a chránia pokožku pred stratou vlhkosti. Vysoký obsah kyseliny hyalurónovej zvyšuje pružnosť pokožky a preto minimalizuje vrásky a línie.

Použitie hydratačného gélu na tvár HYDRA DermaOXY® 30 ml podporuje produkciu kolagénu a je obzvlášť účinný pri starnutí pleti. Bez ohľadu na typ pleti a veku odporúčame hydratačný gél na tvár HYDRA DermaOXY® na ďalšie posilnenie hydratácie pokožky tváre. Hydratačný gél HYDRA je doplnený vitamínovým komplexom, ktorý zväčšuje hrúbku pokožky a robí ju odolnejšou.

Hydratačný gél na tvár HYDRA DermaOXY® odporúčame používať ráno a večer pred aplikáciou denného krému DAY alebo nočného krému NIGHT od DermaOXY®.

Aktívne zložky hydratačného gélu na tvár HYDRA DermaOXY® 30 ml:

  • Kyselina hyalurónová
  • Hyaluronát sodný
  • Retinyl palmitát
  • Askorbyl fosfát
  • Vitamíny C, E,

Aplikácia hydratačného gélu na tvár HYDRA DermaOXY®:

Hydratačný gél na tvár HYDRA DermaOXY® 30 ml je vhodný pre všetky typy pleti.
Hydratačný gél na tvár HYDRA DermaOXY® 30 ml sa aplikuje každé ráno a večer na čerstvo očistenú tvár pred použitím denného krému DAY alebo nočného krému NIGHT od DermaOXY®. Hydratačný gél na tvár HYDRA DermaOXY® 30 ml je možné používať aj samostatne.

Zloženie nočného relaxačného gélu na tvár DermaOXY® 30 ml

Aqua. Glycerin. Methyl Gluceth-20. Polysorbate 20. Carbomer. Phenoxyethanol. PEG-20 Glyceryl Laurate. Sodium Ascorbyl Phosphate. Sodium Hydroxide. Hydro- lyzed Hyaluronic Acid. Sodium Hyaluronate. Ethylhexylglycerin. Lonicera Caprifo- lium Extract. Lonicera Japonica Flower Extract. Linoleic Acid. Tocopherol. Retinyl Palmitate. Linoleic Acid. Caprylic/Capric Triglyceride. Diethylhexyl Syringylidene- malonate. CI 61570. CI 19140.

HYDRA_MOISTURIZING_GEL2

Dodatočné parametre

Kategória: Domáca starostlivosť DermaOXY
Objem:: 30 ml.
Použitie:: den a noc

dermaoxy-logo- til Lys baggrundDERMAOXY DÁNSKA LIEČBA PROTI STARNUTIU

Už roky je značka DermaOXY® prítomná v mnohých krajinách po celom svete a to je najlepšia záruka, že náš systém funguje. Sme presvedčení, že je to jedno z najlepších (neinvazívnych) anti-agingových ošetrení na svete, ktoré prináša mimoriadné a okamžité výsledky.

DermaOXY® vyrába kozmetické produkty, za ktoré sa môžeme zaručiť. Produkty, o ktorých vieme, čo obsahujú a o ktorých vieme, že fungujú tak, ako majú. Do hĺbky sa zaoberáme štruktúrou a procesmi pokožky. S našimi znalosťami sme schopní vyvinúť produkty proti starnutiu, ktoré stimulujú a posilňujú vlastné procesy pleti. Myslíme si, že toto je dánska cesta k zdravej, krásnej a dobre ošetrovanej pokožke. Preto by kyslíková terapia od DermaOXY® mala byť v tvojom salóne.