Tonikum na vlasy SCALP DermaOXY 75ml

Kód: 6066
Novinka
Značka: DermaOXY
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Tonikum na vlasy SCALP DermaOXY 75ml

Tonikum na vlasy DermaOXY SCALP posilňuje a vyživuje pokožku hlavy pomocou dôležitých Omega 3 a 6 mastných kyselín.

  • stimuluje prietok krvi
  • posilňuje pokožku hlavy
  • zvlášť vhodné pre citlivú pokožku hlavy
  • objem 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Tonikum na vlasy SCALP DermaOXY 75ml

Čím zdravšia je vaša pokožka hlavy, tým zdravšie a lesklejšie budú vaše vlasy. Tonikum na vlasy DermaOXY SCALP stimuluje a vyživuje pokožku hlavy dôležitými Omega 3 a 6 mastnými kyselinami.vaša .Pri používaní tonika na vlasy DermaOXY SCALP dosiahnete zvýšené prekrvenie a tým silnejšiu a odolnejšiu vlasovú pokožku.

Aktívny komplex vitamínov zaisťuje aktívnu výživu pokožky hlavy aj vlasov. Pri pravidelnom používaní tonikum na vlasy DermaOXY SCALP posilňuje rast vlasov a pôsobí proti starnutiu a chorobám pokožky hlavy.

Tonikum na vlasy DermaOXY SCALP je preto obzvlášť vhodné, ak máte citlivú pokožku hlavy.

Aplikácia Tonika na vlasy DermaOXY® SCALP 75 ml.:

Tonikum na vlas DermaOXY® SCALP 75 ml je pre všetky typy vlasov. Tonikum na vlasy používajte každý druhý deň. Naneste ekvivalent čajovej lyžičky tonika do uterákom vysušených vlasov, vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. Tonikum na vlas DermaOXY® SCALP 75 ml sa nesmie oplachovať.

Zloženie tonika na vlasy SCALP DermaOXY® 75 ml

FOENICULUM VULGARE FRUIT EXTRACT, ALCOHOL DENAT, BUTYLENE GLYCOL, HUMULUS LUPULUS EXTRACT (HUMLE), CALCIUM PANTOTHENATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, RETINYL PALMITATE, CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT, GLYCERIN, LONICERA CAPRIFOLIUM EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, CLIMBAZOLE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LINOLEIC ACID, LONICERA JAPONICA FLOWER EXTRACT, MENTHOL, NIACINAMIDE, PANTHENOL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE,

Dodatočné parametre

Kategória: Domáca starostlivosť DermaOXY
Objem:: 75 ml.
Použitie:: každodenná starostlivosť

dermaoxy-logo- til Lys baggrundDERMAOXY DÁNSKA LIEČBA PROTI STARNUTIU

Už roky je značka DermaOXY® prítomná v mnohých krajinách po celom svete a to je najlepšia záruka, že náš systém funguje. Sme presvedčení, že je to jedno z najlepších (neinvazívnych) anti-agingových ošetrení na svete, ktoré prináša mimoriadné a okamžité výsledky.

DermaOXY® vyrába kozmetické produkty, za ktoré sa môžeme zaručiť. Produkty, o ktorých vieme, čo obsahujú a o ktorých vieme, že fungujú tak, ako majú. Do hĺbky sa zaoberáme štruktúrou a procesmi pokožky. S našimi znalosťami sme schopní vyvinúť produkty proti starnutiu, ktoré stimulujú a posilňujú vlastné procesy pleti. Myslíme si, že toto je dánska cesta k zdravej, krásnej a dobre ošetrovanej pokožke. Preto by kyslíková terapia od DermaOXY® mala byť v tvojom salóne.