O nás

PRO Beauty face s.r.o. je. výhradný distribútor značky DermaOXY v Slovenskej republike

Už roky je kozmetická značka DermaOXY® prítomná v mnohých krajinách po celom svete, čo je najlepšia záruka toho, že náš systém a produkty fungujú. Akiste je to jedno z najlepších (neinvazívnych) anti-agingových ošetrení na svete, ktoré prináša mimoriadne a okamžité výsledky. PRO BEAUTY FACE s.r.o. je výhradným distribútorom prístoja na kyslikovú terapiu  a produktov kozmetickej značky DermaOXY® pre Slovensko.


Náš záväzok

Vytvárame a rozvíjame program ošetrovania pokožky, ktorého účinok je dokázaný testovaním a vedeckou štúdiou. Jej výsledky jasne hovoria, že náš program prirodzeným spôsobom a v synergii s prirodzeným procesom nášho tela prispieva k zlepšeniu vzhľadu a zdravia pokožky.

                                                                                                                          POZRITE SI VÝSKUM „UNIVERSITY OF SOUTHERN DENMARK“1.dermaOXY firma


Naša misia

dermaoxy_bubbleDermaOXY® poskytuje skrášľovacie prípravky, ktoré s preukázaným účinkom pôsobia efektívne a v synergii s prirodzeným procesom regenerácie kožných buniek s cieľom pôsobiť proti starnutiu a redukovať jeho prejavy.

 

 

 

  


História značky DermaOXY®

DermaOXY® je kozmetická značka firmy MedicTinedic ApS, ponúka produkty starostlivosti o pleť vyvinuté a vyrobené v Dánsku, ktoré obnovujú zdravie pleti, zabraňujú tvorbe vrások, prispievajú k ich redukcii, vyživujú suchú pleť prírodnými zložkami.

Ošetrenia a kozmetické prípravkyDermaOXY® poskytujú pleti hydratáciu vďaka aktívnej kyseline hyalurónovej, veľkému množstvu antioxidantov a aktívnemu prísunu vitamínov, ktoré aktivujú tvorbu kožných buniek a kolagénu.

Vývoj produktov začal v roku 2007 a na dánsky trh boli uvedené v roku 2009. Dnes sa ošetrenie DermaOXY® a naše krémy používajú vo viac ako 23 krajinách sveta.

Veľmi dobre poznáme štruktúru pleti a naše produkty dokazujú, že anti-aging sa dá zvládnuť aj bez estetických operácií. Preto pri ošetrení používame kyslík – čistý kyslík, ktorý odďaľuje proces starnutia pokožky a stimuluje tvorbu elastínu a kolagénu.

DermaOXY® sa stala súčasťou "budúcnosti" v starostlivosti o pleť a rozdiel si všimnete už po prvom ošetrení. Výsledky sú potvrdené používaním systému DermaOXY® na celom svete a na všetkých typoch pleti, čo prináša jedinečný výsledok v každom národe , a to, že DermaOXY®Y systém FUNGUJE.